Düğün Klipleri

DÜĞÜN KLİP VE HİKAYESİ NEDİR? 

 DÜĞÜN KLİP VE HİKAYESİ düğün başlamadan A dan Z ye her anın her özel ve duygusal dakikaların kayıt altına alınması ve kurgulandığı bir düğün çekimidir. DÜĞÜN HİKAYESİ kuaförden başlayıp düğün sonuna kadar sürmez . Bu hikaye çekim ekiplerinin hazırladığı senaryoya kurguya ve senin isteğine bağlıdır. Örnek vermek gerekirse isteğe bağlı olarak gelinin kuaförden çıkması ile değil evlenme teklifini yeniden canlandırarak ile de başlayabilir. Bu tamamen gelin ve damadın isteğine bağlıdır. Bundan sonraki süreç gelin ve damadın her anının kayıt altına alınmasıdır. Gelinlik damatlık çekilir ve gelin ile damadın hazırlanırken ki çekimleri başlar. Her anı kayıt altına alır.
DÜĞÜN HİKAYESİ ÇEKİLİRKEN özgürsün. Eşinle çekim yapacağımız yerlerde (kumsalda , ormanda) birlikte yürüyebilir dans edebilir her anınız kayıt altına aldırabilirsiniz. DÜĞÜN HİKAYESİ müziğini kendin seçebilir ve çekim ekiplerine güvenerek hareket edebilirsiniz.
DÜĞÜN KLİP, düğün hikayesine bakarak daha kısa süren bir video şeklidir. Fotoğraflar da kurguya dahil edilebilir gelin ve damadın seçeceği müzikle gelin ve damat dans edebilir romantik dakikalar geçirilerek pozlar verebilirsiniz.
DÜĞÜN BELGESELİ, düğün öncesi ve düğün günü gelin ve damadın birlikte geçirdikleri tüm detay ve romantik dolu bir video anısıdır .
DÜĞÜN HİKAYESİ, düğün HİKAYESİ çekilmeden senaryo taslağı olmalıdır. DÜĞÜN hikayenizin hangi konsepte olacağını önceden belirleyip çekim esnasında gerisini doğal davranarak bir hikaye oluşturabilirsiniz. Gelin ve damadın en güzel dakikalarını güzel bir müzikle hoş bir çekim olacağı inanıyoruz.  

© Copyright 2025 Vilmex- All Rights Reserved
Tasarım  Fatih Aslan